Eredmények

Döntő eredmények

#CsapatnévÖsszesenIdőmérőAll in one4v4
1. Digital Hammer 710 144 142 424
2. Wololo 2.0 656 105 131 420
3. Search AllStars 573 70 69 434
4. Tom és Gerry 567 81.5 97.5 388
5. Avocado 531 32 86 413
6. Utolsó 518 49 54 415
7. Elvis 495.5 73 52.5 370
8. NP Compete 473 89 21 363
9. RecklessDinosaurs 438 55 39 344
10. Sebee 411.5 39 24.5 348
11. Cloudberries 363 15 36 312
12. Delphi Forever 328 23.5 23.5 281

Döntő 4v4 eredmény

#CsapatnévÖsszesen1. futam2. futam3. futam4. futam5. futam6. futam7. futam8. futam
1. Search AllStars 4346243623750646452
2. Digital Hammer 4245252375064436264
3. Wololo 2.0 4206464525252524341
4. Utolsó 4154160506443625243
5. Avocado 4136062436237503762
6. Tom és Gerry 3884350644341605037
7. Elvis 3705037416062373548
8. NP Compete 3633741604160414835
9. Sebee 3484835483533484160
10. RecklessDinosaurs 3443548354835336050
11. Cloudberries 3123939393939393939
12. Delphi Forever 2813333333348353333

Döntő 12 csapatos futam eredmények

#CsapatnévÖsszesen9. pálya10. pálya11. pálya12. pálya13. pálya14. pálya15. pálya16. pálya
1. Digital Hammer 1421320161320202020
2. Wololo 2.0 1312013202016131613
3. Tom és Gerry 97.5161.513161316139
4. Avocado 861116711117716
5. Search AllStars 699111177996
6. Utolsó 54695655117
7. Elvis 52.5736991152.5
8. RecklessDinosaurs 39359532111
9. Cloudberries 3657444435
10. Sebee 24.51.5621.51642.5
11. Delphi Forever 23.544332322.5
12. NP Compete 211.51.511.56162.5

Döntő időmérő eredmények

#CsapatnévÖsszesen1. pálya2. pálya3. pálya4. pálya5. pálya6. pálya7. pálya8. pálya
1. Digital Hammer 1441320202020201120
2. Wololo 2.0 105161316111116139
3. NP Compete 892041151613164
4. Tom és Gerry 81.5112131699201.5
5. Elvis 7371671371166
6. Search AllStars 7091197137113
7. RecklessDinosaurs 5569666697
8. Utolsó 49471455716
9. Sebee 3955594155
10. Avocado 32314324411
11. Delphi Forever 23.526323331.5
12. Cloudberries 1513211223

Elődöntő eredmények

#CsapatnévÖsszesen1. pálya2. pálya3. pálya4. pálya5. pálya6. pálya7. pálya8. pálya9. pálya10. pálya
1. Utolsó 872 58 100 92 100 68 100 100 100 100 54
2. Wololo 2.0 847 100 86 74 86 74 89 86 92 92 68
3. Digital Hammer 838 92 80 100 92 86 74 86 86 80 62
4. NP Compete 724 86 92 58 54 80 80 86 50 46 92
5. Avocado 718 74 46 80 80 54 62 68 68 86 100
6. Cloudberries 705 80 54 86 16 100 89 74 80 68 58
7. RecklessDinosaurs 567 54 38 54 74 62 58 54 25 62 86
8. Search AllStars 523 68 34 62 68 92 68 58 42 16 15
9. sehr krank bro 522 50 68 68 62 58 15 62 74 58 7
10. Tom és Gerry 414 24 42 50 34 38 54 50 62 34 26
11. Delphi Forever 412 62 25 7 42 46 34 24 24 74 74
12. Elvis 380 46 26 26 50 22 42 46 30 42 50
13. Sebee 362 19 74 38 26 26 26 34 54 23 42
14. CAPSLOCK 351 21 30 46 23 42 46 42 46 30 25
15. Csirkés Piskóta 347 25 50 34 23 50 50 30 38 17 30
16. Ericsson Bajnokság 332 23 62 24 18 21 38 26 58 24 38
17. WéKKB 327 42 24 23 58 17 21 20 34 54 34
18. 1337 280 38 23 25 20 30 23 38 23 38 22
19. Kettő a tizediken 278 13 8 16 46 34 16 7 8 50 80
20. DuckTypo 276 34 22 22 38 19 18 25 26 26 46
21. Sparrows 265 20 58 42 30 23 30 23 8 7 24
22. Paff a bűvös sárkány 226 30 20 30 22 25 19 18 18 25 19
23. Challenger 11 208 26 16 20 21 20 25 19 20 21 20
24. NerdScream 203 18 21 21 19 18 22 21 21 19 23
25. korda gyuri 188 22 8 15 25 24 14 22 22 20 16
26. A Borg 173 17 18 19 17 7 20 16 19 22 18
27. CzobogóCsemege 169 16 17 18 15 15 17 15 17 18 21
28. RPG 144 15 19 17 14 16 24 17 8 7 7
29. BEKotech 116 14 8 7 13 14 13 7 8 15 17
30. 3Bits 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. set RHOST 127.0.0.1 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Rakéta csapat 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. checkm8 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Még nincs 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Turing műhely 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. mrihulhu 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Ace-v3 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Kis Tódor Evangélikus Óvoda 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Team Alibi 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. Csillagdisz 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7
30. PEAR Corp 69 6 8 7 6 7 6 7 8 7 7

Elődöntő teszt eredmények

#CsapatnévÖsszesen1. pálya2. pálya3. pálya4. pálya5. pálya6. pálya7. pálya8. pálya9. pálya10. pálya
1. Utolsó 914 100 100 100 86 74 100 92 96 92 74
2. Digital Hammer 835 89 68 92 100 86 80 68 80 80 92
3. Search AllStars 824 62 92 86 92 62 86 80 96 100 68
4. Wololo 2.0 792 80 80 80 80 100 92 68 68 86 58
5. sehr krank bro 759 68 86 68 71 58 62 92 86 68 100
6. NP Compete 733 89 74 58 62 80 68 68 74 74 86
7. Cloudberries 633 74 62 62 71 92 50 58 60 58 46
8. Avocado 602 54 58 54 54 54 58 92 54 62 62
9. RecklessDinosaurs 534 58 50 74 50 68 46 46 34 54 54
10. Delphi Forever 522 46 42 46 58 26 74 50 50 50 80
11. WéKKB 402 50 54 50 42 38 30 20 46 38 34
12. Tom és Gerry 345 26 46 38 23 50 42 26 42 26 26
13. CAPSLOCK 322 30 25 34 24 46 54 38 23 25 23
14. Elvis 317 42 30 22 38 23 24 21 25 42 50
15. RPG 296 24 16 42 46 19 19 22 20 46 42
16. Sparrows 294 25 38 30 22 34 38 34 30 22 21
17. Kettő a tizediken 275 34 13 26 25 14 22 54 60 14 13
18. Csirkés Piskóta 265 23 26 24 20 42 34 25 22 24 25
19. DuckTypo 262 38 19 18 30 18 16 30 21 34 38
20. Sebee 240 22 24 25 18 30 26 23 26 22 24
20. Ericsson Bajnokság 240 21 34 23 21 25 25 24 24 21 22
22. 1337 235 19 23 15 19 17 17 42 38 15 30
23. Paff a bűvös sárkány 217 18 20 21 34 24 20 16 15 30 19
24. NerdScream 189 20 22 17 16 21 21 18 17 17 20
25. Challenger 11 184 15 17 20 26 20 15 17 18 20 16
26. korda gyuri 181 17 21 19 17 22 23 13 13 19 17
27. A Borg 173 16 18 16 15 16 18 19 19 18 18
28. checkm8 147 14 15 13 14 15 14 15 16 16 15
29. CzobogóCsemege 122 13 12 14 11 13 12 14 14 13 6
30. PEAR Corp 110 11 6 12 13 12 6 12 12 12 14
31. BEKotech 102 12 14 6 12 11 13 6 11 11 6
32. Még nincs 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Turing műhely 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. mrihulhu 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Kis Tódor Evangélikus Óvoda 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Team Alibi 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Ace-v3 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Csillagdisz 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. set RHOST 127.0.0.1 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. 3Bits 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6
32. Rakéta csapat 55 5 6 6 5 5 6 6 5 5 6

Selejtező eredményei

#CsapatnévCsapat típusaCryptoRoadNumbersÖsszesen
1. Elvis szenior csapat 100 100 100 300
1. Utolsó szenior csapat 100 100 100 300
1. Tom és Gerry diák csapat 100 100 100 300
1. DuckTypo szenior csapat 100 100 100 300
1. Team Alibi szenior csapat 100 100 100 300
1. NP Compete szenior csapat 100 100 100 300
1. Wololo 2.0 szenior csapat 100 100 100 300
1. Avocado diák csapat 100 100 100 300
1. checkm8 szenior csapat 100 100 100 300
10. Delphi Forever szenior csapat 90 100 100 290
10. sehr krank bro szenior csapat 100 100 90 290
10. Rakéta csapat szenior csapat 100 90 100 290
13. Turing műhely diák csapat 100 90 90 280
13. RPG szenior csapat 100 90 90 280
13. Digital Hammer szenior csapat 90 90 100 280
16. RecklessDinosaurs középiskolás csapat 100 80 90 270
16. CzobogóCsemege diák csapat 100 90 80 270
16. Ace-v3 diák csapat 90 90 90 270
19. Challenger 11 diák csapat 100 80 80 260
19. WéKKB szenior csapat 100 90 70 260
19. 3Bits diák csapat 100 60 100 260
19. Search AllStars szenior csapat 100 90 70 260
23. Sebee diák csapat 100 90 60 250
23. korda gyuri szenior csapat 100 80 70 250
25. Kis Tódor Evangélikus Óvoda diák csapat 100 40 100 240
25. Kettő a tizediken diák csapat 100 40 100 240
27. NerdScream szenior csapat 100 80 50 230
27. Paff a bűvös sárkány szenior csapat 100 90 40 230
29. CAPSLOCK szenior csapat 100 30 90 220
29. Még nincs diák csapat 100 40 80 220
29. set RHOST 127.0.0.1 diák csapat 100 70 50 220
32. Csirkés Piskóta szenior csapat 100 10 100 210
32. Csillagdisz diák csapat 100 10 100 210
32. PEAR Corp diák csapat 100 10 100 210
32. Ericsson Bajnokság diák csapat 100 10 100 210
36. Cloudberries szenior csapat 100 0 100 200
36. A Borg szenior csapat 100 60 40 200
36. Sparrows szenior csapat 100 0 100 200
39. BEKotech diák csapat 100 10 80 190
39. 1337 diák csapat 90 0 100 190
39. mrihulhu szenior csapat 100 10 80 190
Az első 40 helyezett csapat jut tovább, és összesen minimum 100 pontot kell elérni.
42. PLanGton diák csapat 100 20 60 180
43. Baglyok diák csapat 100 0 70 170
44. ALAminum diák csapat 100 10 50 160
45. lml Bare Metal lml szenior csapat 100 0 50 150
46. TacoFlavoredClasses diák csapat 90 0 50 140
47. Szakma cépluszpluszikk középiskolás csapat 100 0 30 130
47. Okos Rózsafüzér diák csapat 100 0 30 130
49. CplusMinus diák csapat 90 0 30 120
50. Syntax Error szenior csapat 20 0 80 100
51. StackoverflowMySaviour diák csapat 0 0 50 50
52. Octane szenior csapat 0 0 40 40
52. Team Impact diák csapat 0 0 40 40
52. Degeneric szenior csapat 0 0 40 40
52. Convict Coding szenior csapat 10 0 30 40
56. ABarátnőmNemEngedCsgo-zni diák csapat 0 0 30 30
57. Hoo63 szenior csapat 0 0 20 20
58. Tornádó diák csapat 0 0 10 10
58. ANIP szenior csapat 10 0 0 10
60. insert_name_here diák csapat 0 0 0 0
60. Tigris középiskolás csapat 0 0 0 0
60. Instant Disqualification diák csapat 0 0 0 0
60. TöltöttMarhaPecsenye diák csapat 0 0 0 0
60. csapat diák csapat 0 0 0 0
60. csapatnev2 diák csapat 0 0 0 0
60. Édes Hármas diák csapat 0 0 0 0
60. B boiz me gegy Z jel diák csapat 0 0 0 0
60. ElonIsGod diák csapat 0 0 0 0
60. Low Energy Jeb szenior csapat 0 0 0 0
60. Humble Peasants diák csapat 0 0 0 0
60. Kalózok középiskolás csapat 0 0 0 0
60. Menedék Programozó Klub szenior csapat 0 0 0 0
60. Martians szenior csapat 0 0 0 0
60. IITeam Rocket diák csapat 0 0 0 0
60. alpakapluszplusz diák csapat 0 0 0 0
60. Tichunor diák csapat 0 0 0 0
60. QQRIQ középiskolás csapat 0 0 0 0
60. The_Boiz diák csapat 0 0 0 0
60. Python4ever szenior csapat 0 0 0 0
60. KoronavíruSCH diák csapat 0 0 0 0
60. Pingvin adminok középiskolás csapat 0 0 0 0
60. Simplex szenior csapat 0 0 0 0
60. Error 404 diák csapat 0 0 0 0